مقالات

  |   مقالات   |  

نگاهی به سرور HP DL380 GEN9

سرورDL380 پرفروش ترین سرور در جهان است که در آینده نیز بهتر از این خواهد شد.سرورHP DL380 GEN9 آخرین عملکرد و توسعه پذیری را در یک سرور با 2cpu و اشغال  2 یونیت به شما ارائه می دهد. قابلیت اطمینان بالا ، سرویس دهی بالا ، توانایی مداوم ، با حمایت از یک گارانتی جامع ، این سرور را برای هر محیطی ایده آل می کند و یک دیتا سنتر استاندارد را گسترش می دهد.
این سرور برای کاهش هزینه ها و همچنین پایین آوردن پیچیدگی ها ازcpu هایIntel v3 که 70درصد کارایی پردازش را افزوده است و بوسیله تکنولوژی رم های اچ پیDDR4 ماکزیمم 4/1 ترابایت رم با 14درصد کارایی بالاتر ارائه می دهد. علاوه بر این پورتSAS در این سرور پهنای باند 12گیگ دارد همچنین 40 گیگNIC دارد تا طیف گسترده ای از گزینه های گرافیکی و محاسباتی را پوشش دهد.

سرورDL380 G9 در هر مجموعه ی کامپیوتری به صورت اتوماتیک ضروری ترین وظایف مدیریت چرخه عمر سرور را انجام می دهد که شامل : استقرار، بروز رسانی، نظارت، و حفظ با سهولت می باشد. این سرور با اعتماد می تواند همه چیز از جمله بیشتر برنامه های پایه تا ماموریت های حیاتی را اجرا کند. طراحی انعطاف پذیر این سرور باعث می شود سرمایه گذاری شما اثباتی برای آینده شما باشد تا بتوانید نیازهای کسب و کار خود را بوسیله آن گسترش دهید. سرورHP DL380 G9 یک شاسی قابل انعطاف می باشد که توانایی نصب 8 الی 24 عدد هاردSFF را دارد . همچنین از 4 الی 12 عدد هاردLFF می توان به راحتی بر روی آن نصب کرد. کمپانیHP یک قابلیت فوق العاده برای این سرور درنظر گرفته که آن نصب دوعدد هاردSFF درپشت این سرور می باشد.
طراحی مجدد آرایه ها در این سرور بسیار انعطاف پذیر می باشد. کنترلرHBA SAS جدید برروی این سرور به شما پهنای باند 12Gb/s را می دهد. همچنین چیپ ست کنترلرB140i برروی مادربورد قابلیتSATA Raid را برای شما فراهم می کند. انتخاب یک کارت شبکه با 4 پورت 1Gb/s و کارت های جدید که تا 40Gb/s پهنای باند در محیط شبکه را برای شما فراهم می نماید ، از جمله خصوصیات جدید این سرور می باشد

.

System features
Intel® Xeon® E5-2600 v3 product family Processor family
1 or 2 Number of processors
18 or 16 or 14 or 12 or 10 or 8 or 6 or 4 Processor core available
2U Form factor (fully configured)
(2) Flex Slot Power supply type
 (6) Maximum – For detail descriptions reference the QuickSpec Expansion slots
Memory, maximum1.5TB Memory
24 DIMM slots Memory slots
DDR4 SmartMemory Memory type
Storage
 ((4) or (12)) LFF SAS/SATA/SSD
((8) or (16) or (24)) SFF SAS/SATA/SSD
(2) SFF Rear drive optional or
(3) LFF Rear drive optional
Hot plug, depending on model
Drive description
Controller Cards
1Gb 331i Ethernet Adapter 4 Ports per controller and/or Network controller
Depending on model Optional FlexibleLOM
 (1) Dynamic Smart Array B140i and/or
(1) Smart Array P440
(1) Smart Array P840
Depending on model
Storage controller